Listujte si průvodcem   
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Ski areál Kopřivná

Komfort, bezpečnost a skvělé zázemí nabízí sjezdovky ve Ski areálu Kopřivná v Malé Morávce – červená je 920 metrů dlouhá  a modrá měří 1 300 metrů. Všichni, malí i dospělí lyžaři, si mohou zvolit trasu podle svých schopností, navíc pro bezpečný pohyb budou mít více místa. O dostatek sněhu na jedenácti hektarech se stará moderní systém zasněžování a svahy jsou dvakrát denně strojově upravovány. Oblíbenou noční lyžovačku zpříjemňují speciální světla.

Na sjezdovce v Kopřivné si před spuštěním sezony užívali hlavně lyžařští instruktoři.

Sjezdovka v Kopřivné. Foto: MTA

Nahoru návštěvníky dopraví supermoderní šestisedačková lanovka s odpojitelným systémem. Ten umožňuje zastavení sedaček ve stanicích a tím i pohodlný nástup a výstup. Navíc je spodní stanice vybavena dopravním pásem a zařízením, které dokáže změřit výšku pasažérů a operativně zvýšit nástupní plošinu tak, aby i malé děti mohly v klidu nasednout. Sedačky jsou vybaveny vysoko polstrovanými vyhřívanými koženými křesly s opěrkami pro nohy. Společně se zábranou se odemykají jen ve stanicích a zabraňují tak případnému vypadnutí. Ačkoliv jízda mezi stanicemi trvá pouhé tři minuty, pasažéry před nepřízní počasí chrání průhledné bubliny.

Pohled na lyžařský areál v Kopřivné. Foto: Archiv Ski Kopřivná

Ski areál Kopřivná je místo plné zábavy. Nabízí velmi kvalitní a strojově upravený snowpark, největší BIG AIR BAG v České republice pro nácvik skoků a mnoho dalších aktivit přímo u sjezdovky. Nechybí půjčovna zimního vybavení pro začátečníky i náročné zákazníky.
Občerstvení najdete ve vytápěném bistru, prosklené panoramatické restauraci Horského hotelu Kopřivná, stylovém aprés ski baru u dětské arény, horském café baru Stodola nebo Panorama baru pod horní stanicí lanovky. Bezplatné parkování s asistovaným naváděním slouží zároveň k tomu, aby nedošlo k přehlcení areálu.