Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Ski areál Kopřivná

Komfort, bezpečnost a skvělé zázemí nabízí sjezdovky ve Ski areálu Kopřivná v Malé Morávce. V sezoně 2017 až 2018 tu totiž přibyla 920 metrů dlouhá nová, v horní části svahu červená, sjezdovka. Odlehčí tak dosavadní modré sjezdovce, která měří 1 300 metrů. Všichni, malí i dospělí lyžaři, si mohou zvolit trasu podle svých schopností, navíc pro bezpečný pohyb budou mít více místa. O dostatek sněhu na jedenácti hektarech se stará moderní systém zasněžování a svahy jsou dvakrát denně strojově upravovány. Oblíbenou noční lyžovačku zpříjemní speciální světla.

Pohled na ski areál Kopřivná. Foto: Archiv Rezort Kopřivná

Nahoru návštěvníky dopraví supermoderní šestisedačková lanovka s odpojitelným systémem. Ten umožňuje zastavení sedaček ve stanicích a tím i pohodlný nástup a výstup. Navíc je spodní stanice vybavena dopravním pásem a zařízením, které dokáže změřit výšku pasažérů a operativně zvýšit nástupní plošinu tak, aby i malé děti mohly v klidu nasednout. Sedačky jsou vybaveny vysoko polstrovanými vyhřívanými koženými křesly s opěrkami pro nohy. Společně se zábranou se odemykají jen ve stanicích a zabraňují tak případnému vypadnutí. Ačkoliv jízda mezi stanicemi trvá pouhé tři minuty, pasažéry před nepřízní počasí chrání průhledné bubliny.

Testování nové lanovky. Foto: Archiv Rezort Kopřivná

Klienti mohou využít také lyžařský vlek. Pro výuku začínajících lyžařů je na cvičném svahu k dispozici pohyblivý pás. Učinit první správné kroky na lyžích pomohou v lyžařské školce zkušení profesionální instruktoři. A pokud se některý z potomků unaví, odpočinout si může při jízdě ve snowtubingu, bobování či sáňkování. Nebo se vydovádět ve skákacím hradu, na skluzavkách, průlezkách a trampolínách.
Ski areál Kopřivná je místo plné zábavy. Nabízí velmi kvalitní a strojově upravený snowpark, největší BIG AIR BAG v České republice pro nácvik skoků a mnoho dalších aktivit přímo u sjezdovky. Nechybí půjčovna zimního vybavení pro začátečníky i náročné zákazníky.
Občerstvení nabízí vytápěné bistro, prosklená panoramatická restaurace Horského hotelu Kopřivná, stylový aprés ski bar u dětské arény, horský café bar Stodola nebo Panorama bar pod horní stanicí lanovky.
Bezplatné parkování s asistovaným naváděním slouží zároveň k tomu, aby nedošlo k přehlcení areálu. Vyzkoušet všechny letošní novinky mohou milovníci zimních sportů od úterý 26. prosince 2017.