Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Na slovíčko s Daliborem Rybiářem z DCK Rekrea Ostrava

Lyžaři a turisté se radují z letošní bohaté sněhové nadílky. Často přitom využívají služeb cestovních kanceláří, u nichž si nakupují poukazy na týdenní pobyty i prodloužené víkendy. Potvrdil to Dalibor Rybiář z cestovní kanceláře DCK Rekrea Ostrava:

Jak se prodávají zimní Jeseníky?
Velmi dobře.  Dokonce jsme i rozšířili nabídku ubytovacích zařízení. Klienti mají pozoruhodný zájem o hotely s wellness službami. Nejvíce prodáváme pobyty v horském hotelu Vidly ve Vidlích a v hotelech Slunný dvůr i Villa Regenhart v Jeseníku. A také v Bransu v Malé Morávce, kde provozují pivní lázně.

I když zimní sezona je v plném proudu, zejména rodiny s dětmi si už objednávají i jarní pobyty.
Zájem je velký, jarní prázdniny v České republice trvají do 19. března. V tomto období nabízíme poukazy, kdy děti mají pobyt zcela zdarma. Například v hotelu Villa Regenhart nebo v horském hotelu Vidly.

Specializujete se i na zážitkové žetony v Jeseníkách. Co je to za lákadlo?
Ve spolupráci s Euroregionem Praděd jsme  připravili mimořádnou nabídku, při které naši klienti poznají některá tradiční řemesla v Jeseníkách. Mohou si například vyzkoušet foukání skla, ochutnat kozí a ovčí sýry či jiné dobroty z místních farem . Nebo si zhotovit mozaikový šperk z originálních opálových skel. Stačí si zakoupit zážitkové žetony. Jeden stojí 40 korun a více informací nabízíme na našem webu.

Horský hotel Vidly má vlastní lyžařský vlek. Foto: archiv hotelu

Zimní radovánky na snímku Stanislava Jugy

Zážitkové žetony vás mimo jiné zavedou i do sýrárny v Domašově, kde si vyzkoušíte některou z místních specialit. Foto: Archiv Euroregion Praděd