Listujte si průvodcem   
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Návštěvníky čekají nové výstavy

Slavnostní zahájení zámecké sezony a kulturního léta 2018 v zámku Linhartovy se koná v sobotu 12. května 2018 od 10 hodin. Návštěvníky, kromě stálých expozic keramiky Jana Kutálka, soch z kašírovaného papíru v dětské galerii a zámecké obrazárny, čeká více než desítka nových výstav. V hlavní výstavní síni je připravena výstava fotografií Jiřího Sebery a obrazů Růženy Urbanové pod názvem Potkali se dva na Linhartovském zámku.
V prvním patře na chodbách vystavují polští fotografové – Aneta Miskowiec, Anna Ksiežiak, Katarzyna Michalská, Marta Jaskola a Violleta Rekus. V přízemí jsou nainstalovány obrazy Lubomíra Stýskaly a fotografie z výpravy týmu koloběžkářů pod názvem Dvojka na dvou kolech Giro d´Italia. Lahůdkou je expozice Adolf Born – aneb, jak vzniká poštovní známka, zapůjčená z Poštovního muzea v Praze.
Turisté mohou obdivovat i sbírky – miniaturní likérové lahvičky Haralda Rosnera, papírové modely hradů a zámků Petra Voráčka, ojedinělé a krásné plechové hračky z náchodské firmy KOVAP, pobočky Semily. Nechybí ani retro hračky, tentokrát z Ostravy a modely autíček. Na své si přijdou milovníci porcelánu, skla nebo keramiky. Teď nezbývá nic jiného, než se vydat na výlet do Linhartov a všechny zajímavosti spatřit na vlastní oči.