Listujte si průvodcem   
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Nedělní škola tradičních řemesel ve Stránském pořádá tábor U tety na vsi

Týden plný skvělých zážitků připravuje na letošní letní prázdniny Nedělní škola tradičních řemesel ve Stránském. Příměstský tábor nazvaný U tety na vsi je určen pro chlapce a děvčata ve věku od šesti do patnácti let. „Společně s dětmi se budeme starat o zvířata na naší farmě, upečeme koláč, naučíme se ušít látkový pytlík na bylinky, které následně nasbíráme. Věnovat se chceme i řemeslům a společně pak vytvoříme prezentaci našich dovedností za celý týden. Příměstský tábor organizujeme poprvé, chystáme se pozvat děti i na tábor pobytový,“ dodala paní Vlaďka.

Příměstský tábor se koná od 7. do 13. srpna 2017, vždy od 8 do 17 hodin.  Cena včetně jídla a pití je 3 500 korun. Přihlášky zasílejte na krenkovavladimira@seznam.cz.

Kontakt: Křenková Vladimíra, Stránské 5, pošta Břidličná. Facebook: „Příměstský tábor – U tety na vsi termín 7 -13.8. 2017“

Děti patří k nejčastějším návštěvníkům Nedělní školy tradičních řemesel ve Stránském, která je pro veřejnost otevřena každý den. Foto: archiv Euroregionu Praděd

Jehňata, kterých se letos na ovčí farmě u Křenkových urodilo více než třicet, mají děti v oblibě. Foto: Archiv Euroregion Praděd.