Listujte si průvodcem   
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Olympijské postřehy z Kopřivné

Kdo si udělal v pátek 9. února 2018 čas a navštívil zasněžený sportovní areál Resortu Kopřivná, nelitoval. Na jesenickém svahu zaplápolal olympijský oheň a na hudebním podiu potěšila fanoušky skupina Mirai.  Diváci prostřednictvím velké LED obrazovky sledovali zahájení 23. zimní olympiády v Korei. Na Kopřivné začal Olympijský festival…

V Resortu Kopřivná v rámci Olympijského festivalu připravili bohatý program pro děti.

O únorových víkendech se v zasněženém areálu konají dětské olympiády vždy od 10 do 16 hodin. Chlapci a děvčata si zastřílejí jako v biatlonovém závodu, vyzkoušejí si jízdu na bobech a otestují i další sportovní disciplíny.

Menší děti se mohou těšit ve středy, pátky, soboty a neděle (po dobu konání 23. zimní olympiády) na zábavu s Jinálkem, Ájou a Klauny z Balónkova. Program začíná vždy v 11 a 14 hodin.

O víkendu 17. a 18. února se v Resortu Kopřivná uskuteční hlavní program Olympijského festivalu.

Hlavní sportovní víkend v Resortu Kopřivná se koná 17. a 18. února. Organizátoři připravují atraktivní závody, návštěvníci si vyzkoušejí zajímavé sporty jako kitting nebo skialpy. Odpoledne 17. února se milovníci Jeseníků mohou zúčastnit neformálního punče s moravskoslezským hejtmanem Ivo Vondrákem v Apres ski Deštník. A v 19 hodin  začne koncert legendární ostravské skupiny Gusta Vomacka Worcestra.

Olympijský festival v Jeseníkách zakončí 24. února kapela Buty.

(Foto: Resort Kopřivná)