Listujte si průvodcem   
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Valentýnské koupání při svíčkách

Jste zamilovaní? Pak si ve středu 14. února 2018 od 18 do 21 hodin užijte v bruntálském Wellness centru Valentýnské koupání při svíčkách a v doprovodu příjemné hudby. Můžete se těšit na 25 metrů dlouhý plavecký bazén s šesti dráhami, relaxační bazén s řadou masážních prvků, vířivky, výukový bazén a divokou řeku se slanou vodou. Odvážní návštěvníci si určitě sjedou na stometrovém tobogánu. Také v restauraci i mokrém baru bude připraveno Valentýnské menu.
Pokud z této akce pořídíte skvělé foto svého páru a pošlete ho do 19. února 2018 na email derychova@tsbruntal.cz můžete vyhrát některou z cen v soutěži O nejlepší párové foto z valentýnského koupání.
Ze všech fotografií, které budou zveřejněny na webových stránkách wellness centra, budou vybrány ty nejlepší. O vítězi pak rozhodne anketa. Na výherce čeká romantický víkendový pobyt pro dvě osoby s možností prodloužení v hotelu **** CENTRUM BABYLON v Liberci s bufetovou snídaní a vstupem do wellness od CK ATIS. Vstup do Aquaparku + Lunaparku + Iqparku až do 18 hodin v den odjezdu. Vyhrát lze rovněz slevu 20 % na zboží s přiloženého katalogu LITEX, katalog Dovolená + Wellness  CK ATIS či turistický atlas České republiky.