Listujte si průvodcem   
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Zimní večery s muzikou

Festival Dokud se zpívá se koná v pátek 7. prosince 2018 v Městském divadle v Bruntále už po jednatřicáté. Na tradiční setkání s muzikou, která zkrátí čekání na Ježíška, jsou pozvaní kapely Můj čas a Večery v jednom z Bruntálu, olomoucká dvojice Joys From Lost, kterou tvoří zpěvačka Anička a zpěvák/kytarista Dawey. Pravidelně spolu vystupují od léta 2017. Těšit se můžete na jejich vlastní tvorbu i na covery. Dále zahrají dva držitelé Andělů – houslistka a zpěvačka Jitka Šuranská z Uherského Hradiště a folková skupina Epydemye. Začátek koncertu je v 19 hodin.
Adventní koncert v podání souboru lidových písní a tanců Valašský vojvoda z Kozlovic si užijete na zámku Linhartovy v pátek 7. prosince 2018 od 19 hodin. Pořadatelé tak tradičně zakončí letošní úspěšnou zámeckou sezonu. Soubor nabídne divákům pásmo lidových písní i povídání, které divákům představí vánoční zvyky a obyčeje typické pro obec Kozlovice na Frýdeckomístecku.
Příznivci vážné hudby si přijdou na své v pátek 7. prosince, kdy od 18 hodin v Koncertní síní sv. Ducha v Krnově vystoupí soubor Ensemble Inégal. Koncert je součástí Svatováclavského hudebního festivalu a nabídne cyklus třináctí písní Loutna česká, jehož autorem je Adam Michna z Otradovic.