Listujte si průvodcem   
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Ski Arena Vrbno

Areál Ski Arena Vrbno se nachází v jihozápadní části města Vrbno pod Pradědem v nadmořské výšce  600 metrů. Vybaven je vlekem – kotvou s délkou 2 100 metrů s převýšením cca  300 metrů. Obtížnost sjezdovky s celkovou délkou 2,1 kilometru je modrá. Pro svůj sklon a šířku patří k ideálním místům pro lyžování rodin s dětmi, pro tzv. comfort carving až po různé druhy fun carvingu (hand resp. body carvingu). Svah se zasněžuje a před večerním lyžováním ho pravidelně upravuje rolba. Provozní doba je od 9 do 16 hodin, večerní lyžování na 1 038 metrové sjezdovce začíná ve středu, pátek a v sobotu vždy v 18 hodin a trvá do 21 hodin.
Návštěvníci areálu si mohou půjčit lyžařské vybavení. V tomto středisku půjčují kvalitní lyžařské a snowboardové vybavení renomovaných značek Burton, Atomic, Head atd. Lyžařské boty od dětských velikostí až po velikost 48. Snowboardové boty od dětských velikostí až po velikost 46. Lyže pak od 80 do 165 cm a snowboardy od 110 cm do 163 cm.  Součástí lyžařské školy Fun – Line je dětský lanový vlek a 35 metrů dlouhý lyžařský pás, které jsou však přístupné i pro veřejnost. A instruktoři učí také zájemce ovládat snowboard.

Bobová dráha ve Ski Aréně Vrbno. Foto: Archiv EUR Praděd

viola_s_tuzkou_100Ve Ski Areně ve Vrbně pod Pradědem se můžete svézt na bobové dráze.  Bobová dráha o délce 840 metrů je otevřena po celý rok. Do jednoho bobu se vejdou až dva jezdci, rodiče tak mohou svézt své malé ratolesti. Nosnost bobu je 120 kg a maximální povolená rychlost jízdy je 40 km v hodině.

Ski Arena Vrbno
Žižkova
Vrbno pod Pradědem
tel.: +420 602 738 961
www.skiarealvrbno.cz