Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Vyjeďte si na čtyřkole

Čtyři kola spojená lavičkami, krytá stříškou a místo řídítek volant: taková speciální vozítka jezdí v krnovských ulicích. Hlavní kouzlo spočívá v tom, že na stabilní a bezpečné čtyřkolce si může společně vyjet celá rodina s dětmi nebo parta kamarádů. Čtyřkola jsou především zábavou pro ty, kteří chtějí trávit čas spolu. Na žádném jiném kole nezažijete tak intenzivní pocit společného prožitku a odpočinku!

Půjčovna čtyřkol vznikla v Krnově v roce 2011 jako první v České republice a za tu dobu si získala své stále příznivce. Vyzkoušet tuto netradiční zábavu v místních podmínkách s velkým množstvím cyklistických stezek po malebných zákoutích Krnova a blízkého okolí může každý. Půjčovna Fun-line nabízí čtyřmístná a šestimístná kola. „Čtyřmístná jsou určena pro dva dospělé a dvě děti, na šestimístných mohou jet až čtyři dospělí. Čím máte menší děti, tím více se jich do vozítka vleze. Žádná omezení nejsou. Pro zájemce o projížďku na čtyřkole, kteří nejsou z Krnova, máme připraveny mapy s trasami v různých délkách od půlhodinových vyjížděk až po 3 hodinové. Zájemci si mohou naplánovat i projížďku nočním městem,“ říká provozovatel Oldřich Mičan.
Pro půjčení kola potřebuje zájemce pouze platný doklad totožnosti. Hodinové zapůjčení  čtyřmístné čtyřkolky vyjde na 120 korun, o víkendu na 140 korun, šestimístné vozítko na 180 až 200 korun. Půjčovna má i systém slev, takže čím delší pronájem, tím nižší hodinová sazba. Pokud má skupina zájem půjčit si všechna čtyřkola současně, lze si nasmlouvat cenu individuálně. Čtyřkolo si lze zamluvit předem, buď telefonicky na čísle 774 420 244, nebo po internetu. Půjčovna sídlí v Krnově v Opavské ulici. Až do konce září má otevřeno o víkendech od 10 do 18 hodin.

čtyřkola v Krnově

Jízda na čtyřkole je zábavou pro celou rodinu. Foto: Archiv MTA