Listujte si průvodcem   
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Zážitkový žeton Praděd

Chystáte se prožít svou dovolenou nebo prázdniny v roce 2017 s dětmi či vnoučaty v Jeseníkách? Pak tu pro vás máme unikátní nabídku, jak si pobyt zpestřit Zážitkovými žetony Praděd. Stačí využít služeb DCK Rekrea nebo CK ATIS, kde si koupíte ubytování ve vybraných hotelech či penzionech.
S žetony v hodnotě 40 korun za jeden si vyzkoušíte tradiční rukodělnou výrobu obyvatel Jeseníků, poznáte život na farmách, ochutnáte sýry nebo další zde připravované dobroty.
Třeba v Nedělní škole řemesel Stránské si z vlny zhotovíte panenku či jiný dekorační předmět, ve Vitrážové manufaktuře ve Vrbně pod Pradědem mozaikový šperk z originálních opálových skel, foukat sklo do formy lze ve Sklářské huti Tomi rovněž ve Vrbně pod Pradědem – Mnichově. V nabídce nechybí seznámení se životem na Kozí farmě U Nýdrlů ve Staré Červené Vodě nebo ovčí farmě v Domašově s ochutnávkou jejich specialit. V domašovském Ovčíně vás navíc čeká návštěva zemědělského muzea. Živou vodu si naberete do vlastnoručně vyrobené láhve v Schaumannově Dvoře v Karlovicích a nápoj starých Slovanů medovinu ochutnáte ve včelařství Med Milerski v Krnově – Starých Purkarticích zároveň s komentovanou prohlídkou jesenického včelína. Všechny nabízené výrobky nesou značku Jeseníky – originální produkt.